Książka, czyli najlepszy prezent na dzień ojca!

 Jaki Prezent na dzień ojca (www.taniaksiazka.pl) wybrać? Czy książka to dobry upominek? Jeśli twój tata lubi czytać i robi to regularnie, powieść lub literatura faktu perfekcyjnie nada się na ten wyjątkowy dzień. Jeśli jednak czytaniem zajmuje się raczej rzadko to… nic straconego! I choć wybranie książki będzie w takiej sytuacji trudniejsze, to możesz zrobić mu niespodziankę i wręczyć lekturę niezwykle interesującą i trzymającą w napięciu. Taką, która spodoba się nawet i tym, którzy nie za bardzo lubią się z czytaniem. Jaka to może być pozycja? Jedną z polecanych propozycji jest Billy Summers autorstwa Stephena Kinga. O czym opowiada?

Mistrz gatunku powraca

Stephen King to od lat niekwestionowany mistrz gatunku literatury grozy. I choć pisarz miał swoje gorsze i lepsze momenty, jego książki zawsze prezentują ponadprzeciętny poziom. To także powieści, które wyróżniają się zjawiskowym wręcz klimatem i napięciem, które rośnie ze strony na stronę. Dlatego też sprawdzą się znakomicie jako prezent dla osoby, która niezbyt często czyta książki, ale chciałaby do tego nawyku powrócić. Billy Summers to idealna pozycja literacka do powrotu do czytania. Książkę czyta się szybko, a sama historia jest doskonałym miksem kryminału, thrillera, powieści grozy i elementów gatunku sensacyjnego. 

Rozrywka najwyższej próby

Głównym bohaterem książki Kinga jest były żołnierz, a obecnie… płatny zabójca. Billy zajmuje się zabijaniem za pieniądze. Przyjmuje zlecenie i je wykonuje, o nic nie pytając. Jedyna rzecz, która jest dla niego istotna to, czy dana osoba była dobrym człowiekiem. Pewnego razu decyduje się, że aktualnie wykonywane zlecenie będzie jego ostatnim. Wszystko jednak idzie nie tak, jak trzeba. Billy ledwo uchodzi z życiem, a w pogoń za nim ruszają tajemniczy oprawcy. Powieść Kinga należy do tych wielogatunkowych, co sprawia, że czytelnik nie ma czasu na nudę. Książka trzyma w napięciu do ostatniej chwili i zapewnia setki zaskoczeń.